STANDART ODA

Otelimizdeki standart odalarımız, konforlu ve modern tasarımıyla size keyifli bir konaklama deneyimi sunmak için tasarlandı. Odalarımız 25 m2 ile 35 m2 arasında değişen genişlikleriyle sizlere rahat bir yaşam alanı sunuyor. İki ayrı yatak veya büyük geniş tek yatak seçenekleriyle ihtiyacınıza uygun konaklama imkanı sunuyoruz.

Odalarda konforunuz ve rahatınız düşünülerek birçok donanım mevcut. Standart odalarımızda Uydu TV ile keyifli bir TV deneyimi yaşarken, Ücretsiz Wi-Fi bağlantısı sayesinde işlerinizi takip etmek ya da sevdiklerinizle bağlantıda kalmak çok daha kolay olacak. Banyolarda Fön Makinesi, Elektronik Kasa ve Kettle gibi birçok donanımın yanı sıra, geniş ve kullanışlı bir alan da sizleri bekliyor.

Ayrıca, standart odalarımızda aracınız için ücretsiz otopark imkanı da sunuyoruz. Böylece, seyahatiniz sırasında aracınızla seyahat etmek isteyen konuklarımız için rahat ve güvenli bir park yeri sağlıyoruz.

Otelimizin standart odaları, sunduğu konforlu ve modern olanaklarla, unutulmaz bir konaklama deneyimi için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor.

ODA DETAYI

30 m²
İki kişilik

ODA ÖZELLİKLERİ

Uydu TV
Ücretsiz Wi-Fi
Banyo
Fön Makinesi
Elektronik Kasa
Elektronik Kasa

NEDEN BİZ?

Otopark Kullanımı
Ücretsiz yüksek hızda internet
İstediğinizde rezervasyon iptal etme olanağı
5 yıldızlı hizmet

Diğer Odalarımız