HAMAM - VIP HAMAM

Elifim Resort Otel'in lüks ve rahatlatıcı hamamında kendinizi şımartmaya hazır olun. Hamam deneyimi, geleneksel Türk banyosu ile modern dokunuşları birleştirirken, bedeninizi ve zihninizi arındırır. Büyüleyici atmosferi ve özenle tasarlanmış alanıyla hamamımız, dinlenmek, stresten arınmak ve vücudunuzu tazelenmiş hissetmek için ideal bir ortamdır.

Hamam seansında, sıcak taşlarla ısıtılmış mermer zeminde rahatlayabilir, kese ve köpük masajıyla cildinizi tazelerken, kaslarınızı gevşetebilirsiniz. Geleneksel kese işlemi, ölü derilerin temizlenmesini sağlarken, köpük masajı ise cildinizi yumuşatır ve canlandırır. Hamam seansını tamamlayan serinleme bölümünde ise şelale duşu ve soğuk su havuzunda ferahlama sağlayabilirsiniz.

Elifim Resort Otel hamamında unutulmaz bir deneyim yaşayın. Uzman hamam terapistlerimiz size özel hizmet sunarken, doğal ve kaliteli ürünlerle cildinizi beslerken, vücudunuzu yenileyin. Geleneksel Türk hamamının dokunuşlarıyla arınmak ve tazelik dolu bir hisse sahip olmak için sizi hamamımıza davet ediyoruz.

Diğer Odalarımız