YÜZME HAVUZU

Elifim Resort Otel'in muhteşem yüzme havuzu, serinlemek ve eğlenceli bir vakit geçirmek için mükemmel bir mekandır. Şık tasarımı, ferah alanı ve huzurlu atmosferiyle yüzme havuzumuz, konuklarımıza keyifli anlar sunar.

Büyüleyici yüzme havuzumuz, temiz ve berrak suyuyla serinlemek için idealdir. Yüzme yeteneklerinizi geliştirebilir, rahatlatıcı bir su aktivitesiyle stresinizi azaltabilir veya sadece suyun keyfini çıkarabilirsiniz.

Çocuklarınızın güvenli bir şekilde suyla etkileşimde bulunmasını sağlayan çocuk havuzumuz da mevcuttur.Çocuklarınızın keyifli vakit geçirmesini sağlarken siz de onları rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz.

Yüzme havuzumuz aynı zamanda canlı ve enerjik etkinliklere ev sahipliği yapar. Hem tatilinizi renklendirmek hem de formda kalmak için yüzme havuzumuzun sunduğu imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Elifim Resort Otel yüzme havuzu, sıcak günlerde serinlemenin, spor yapmanın ve ailece keyifli anlar yaşamanın ideal noktasıdır. Havuzumuzda suyun keyfini çıkarırken kendinizi rahatlatın, enerjinizi yükseltin ve unutulmaz anılar biriktirin.

Diğer Odalarımız